Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam Nauczyciele, Dzieci i ich Rodzice z Przedszkola nr 12 w Bielsku-Białej. Na filmiku opublikowanym w Internecie widać uśmiechnięte Przedszkolaki, które dziękują medykom za pracę.

- W tym trudnym dla wszystkich czasie pragniemy okazać wsparcie dla wszystkich pracowników służby zdrowia-zarówno tych medycznych, jak i niemedycznych – napisali autorzy prezentacji. - Dzieci przygotowały to, co potrafią najpiękniej, żeby pokazać Państwu wdzięczność za trud, poświęcenie, walkę...za ryzykowanie własnym zdrowiem i życiem, za to, że przez wiele dni nie wychodziliście z placówek medycznych, bo brakowało personelu. Bardzo doceniamy i dziękujemy za to, że jesteście i za to, co robicie – podkreśliły Katarzyna Górna i Magdalena Zawiła-Gasek z Przedszkola nr 12, które mieści się przy ul. Sienkiewicza.

Wyjątkową prezentację oglądnąć można pod tym adresem:

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmiku!