Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam Nauczyciele, Dzieci i ich Rodzice z Przedszkola nr 12 w Bielsku-Białej. Na filmiku opublikowanym w Internecie widać uśmiechnięte Przedszkolaki, które dziękują medykom za pracę.

- W tym trudnym dla wszystkich czasie pragniemy okazać wsparcie dla wszystkich pracowników służby zdrowia-zarówno tych medycznych, jak i niemedycznych – napisali autorzy prezentacji. - Dzieci przygotowały to, co potrafią najpiękniej, żeby pokazać Państwu wdzięczność za trud, poświęcenie, walkę...za ryzykowanie własnym zdrowiem i życiem, za to, że przez wiele dni nie wychodziliście z placówek medycznych, bo brakowało personelu. Bardzo doceniamy i dziękujemy za to, że jesteście i za to, co robicie – podkreśliły Katarzyna Górna i Magdalena Zawiła-Gasek z Przedszkola nr 12, które mieści się przy ul. Sienkiewicza.

Wyjątkową prezentację oglądnąć można pod tym adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=l1vuAtLlkyg    

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmiku!