W ofercie naszego Szpitala można znaleźć
m.in. pakiety badań dostosowane do danej grupy wiekowej,
dla kobiet będących w ciąży,
oraz pakiety ukierunkowane na kontrolę konkretnych chorób.

PAKIET BADAŃ PODSTAWOWYCH DLA KAŻDEGO

30 ZŁ*

Morfologia, mocz – badanie ogólne, OB, glukoza, cholesterol, ALAT, kreatynina.

PAKIET KOBIETA 40+

40 zł*

Morfologia, mocz – badanie ogólne, OB, glukoza, cholesterol, trójglicerydy, kwas moczowy, TSH.

PAKIET MĘŻCZYZNA 40+

56 zł*

Morfologia, mocz – badanie ogólne, OB, glukoza, cholesterol, cholesterol HDL, trójglicerydy, kwas moczowy, ALAT, PSA.

PAKIET DLA KOBIET W CIĄŻY

150 zł*

Morfologia, mocz – badanie ogólne, glukoza, ALAT, ALP, kreatynina, Żelazo, grupa krwi, HCG, antygen HBs, przeciwciała anty HCV, Toksoplazmoza IgM, CMV IgM.

PAKIET KARDIOLOGICZNY

53 zł*

Morfologia, mocz – badanie ogólne, OB, glukoza, kwas moczowy, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, trójglicerydy, kreatynina, elektrolity (K, Na), ASPAT, ALAT.

PAKIET BADAŃ REUMATOLOGICZNYCH

78 zł*

Morfologia, OB, kwas moczowy, elektroforeza białek surowicy, CRP, antyCCP

PAKIET WĄTROBOWY