Szpital Śląski w Cieszynie nominował nasz Oddział OAiIT w akcji #GaszynChallenge. Oczywiście nominację przyjęliśmy, wywiązując się z zadania 💙
Do dalszej zabawy nominujemy i zapraszamy:
Szpitalny Oddział Ratunkowy
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej wraz ze stacjonującym tam Pogotowiem Ratunkowym
Warto pomagać! Zasady są bardzo proste. Nominowani wykonują 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie - wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie - wpłacają minimum 10 zł na konto potrzebujących dzieci: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra…
Czas na wykonanie zadania to 48 godzin, a do dalszej zabawy należy nominować minimum 3 osoby.

Szczegóły akcji na naszym profilu na FB: GaszynChallenge