Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 87/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 14.07.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Oferent

Zakres

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ANNA FERENC

ul. Podlesie 33a  43-356 Bujaków

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie z harmonogramem w Oddziale Nefrologicznym ze Stacją Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

Oddział Nefrologiczny
ze Stacją Dializ