Usługa kompleksowego rozliczania projektów realizowanych przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, finansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 tj.:

a)     Przebudowa i zakup sprzętu medycznego oraz urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 – termin – okres realizacji projektu 8 miesięcy,

b)     Zminimalizowanie niekorzystnych czynników zdrowotnych na stanowiskach pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej – okres realizacji projektu12 miesięcy

c)     eCareMed – Upowszechnianie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wdrożenie nowoczesnych e-Usług medycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej – okres realizacji projektu 24 miesiące.

Załączniki:
Pobierz plik (zaproszenie do składania ofert wraz z załącznikami.pdf)zaproszenie do składania ofert wraz z załącznikami.pdf3061 kB2020-08-07 09:562020-08-07 09:56
Pobierz plik (Zmiany do zaproszenia do składania ofert wraz z załącznikami.pdf)Zmiany do zaproszenia do składania ofert wraz z załącznikami.pdf631 kB2020-08-11 12:572020-08-11 12:57
Pobierz plik (Załącznik Nr 1 - nowe brzmienie formularza ofertowego.docx)Załącznik Nr 1 - nowe brzmienie formularza ofertowego.docx61 kB2020-08-17 15:072020-08-17 15:07
Pobierz plik (Zmiana nr 2 do zaproszenia do składania ofert wraz zzałącznikami.pdf)Zmiana nr 2 do zaproszenia do składania ofert wraz zzałącznikami.pdf3543 kB2020-08-17 15:082020-08-17 15:08