SZPITAL WOJEWÓDZKI W BIELSKU-BIAŁEJ

Zastępca Głównego Księgowego– Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

Wymagania:
·         Wykształcenie:

-  wyższe (min. 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale księgowym)
-  średnie (min. 8 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale księgowym)

·         Umiejętność obsługi komputera z zakresu pakietu Office, w szczególności znajomość obsługi programu Excel,
·         Umiejętność analitycznego myślenia,
·         Profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
·         Umiejętność sporządzania prognoz ekonomicznych, finansowych i statystycznych,
·         Biegła znajomość zagadnień księgowych, zasad rachunkowości oraz przepisów prawa bilansowego i podatkowego,
·         Samodzielność, dobra organizacja pracy i skrupulatność w działaniu,odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
·         Mile widziana znajomość działalności podmiotów leczniczych.

Wymagane dokumenty:

·      życiorys (CV),
·      list motywacyjny,
·      dokument poświadczający wykształcenie (dyplom/ zaświadczenie o stanie odbytych studiów),
·      inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach tj. certyfikaty i zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach,
·      oświadczenie kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Proponujemy pracę w ramach umowy o pracę

Zainteresowanych prosimy o kontakt
tel. 033-8102002

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub składać osobiście w Kancelarii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, III piętro pok. 302