Bielsko- Biała, dnia 24.08.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 100/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku – Białej  z dnia 20.08.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA – PAUL TOM BIBOUM

ul. Palisadowa 102

58-316 Wałbrzych

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie
z harmonogramem w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

Oddział Neurochirurgiczny

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej