Bielsko- Biała, dnia 24.08.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 97/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 12.08.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 7 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

MAJ BOGUSŁAW Prywatna Praktyka Lekarska Neurochirurgiczna

ul. Rumiankowa 3

45-470 Opole

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie
z harmonogramem w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA NEUROCHIRUGICZNA GRZEGORZ GAC

ul. Gwarecka 24A/16

41-902 Bytom

STANISLAU HRYSCHKO PRAKTYKA LEKARSKA