Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 108/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku – Białej  z dnia 16.09.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JUSTYNA SZAŁAJKO

ul. Trzech Diamentów 67A

43-382 Bielsko Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej całodobowo w soboty, niedzielę i święta od godziny 8.00 do 8.00, a w dni powszednie od godziny 18.00 do 8.00 zgodnie z harmonogramem

Ambulatorium ogólne nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Sabina Bigos - Jaworowska