Bielsko- Biała, dnia 02.10.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 116/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 25.09.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 2 złożonymi na w/w konkurs ofertami. W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

BIAŁOŃ-RYSAKOWSKA REGINA INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA NA WEZWANIE

34-360 Milówka

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie z harmonogramem w następujących Oddziałach Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej:

1)                  Szpitalny Oddział Ratunkowy,

2)                  Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapiioraz wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych /zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

JURA-PIECHA EWA

ul. Zielona 303

34-350 Węgierska Górka

1)     Szpitalny Oddział Ratunkowy,

2)     Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapiioraz wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych /zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej