Bielsko- Biała, dnia 18.11.2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 137/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego
w Bielsku – Białej  z dnia 10.11.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim  w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się  z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

Lp.

Oferent

zakres

miejsce / zakres

1.

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Michał Dudek

ul. W. Kadłubka 18
43-300 Bielsko-Biała

udzielanie świadczeń zdrowotnych wchodzących w zakres obowiązków starszego asystenta wykonywanych
w godzinach podstawowej ordynacji
i w godzinach dyżuru medycznego