Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 138/2020 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 13.11.2020r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim  w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się  z 4 złożonymi na w/w konkurs ofertami.

W wyniku badania i oceny wybrano oferty:

Oferent

zakres

miejsce / zakres

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marta Lipska-Kłys

Ul. Rumiankowa 64

udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w czasie podstawowej ordynacji Oddziału i w godzinach dyżuru lekarskiego zgodnie

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dominika Nowara-Komendera

Ul. Janisława Grondysa 31/1

z harmonogramem w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  oraz wykonywanie znieczuleń do zabiegów operacyjnych w Centralnym Bloku Operacyjnym i salach operacyjnych/zabiegowych Oddziałów wraz z konsultacją anestezjologiczną kwalifikującą do znieczulenia,

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Jędrzej Kubica QUBE-ELECTRONICS

42-622 Świerklaniec

Ul. Bizja 7

z harmonogramem w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

Oddział Neurochirurgiczny

Indywidualna praktyka lekarska Gabriela König-Widuch

Ul. Wincentego Ogrodzińskiego 19

z harmonogramem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej.

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej