• S1
  • S2
  • S3
  • S4

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Al. Armii Krajowej 101

poszukuje kandydata na stanowisko

diagnosta laboratoryjny w Pracowni Serologii

w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku- Białej,
 Al. Armii Krajowej 101
ogłasza nabór
na wolne stanowisko pracy
SANITARIUSZ

Proponujemy pracę w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie

Zainteresowanych prosimy o kontakt
z sekretariatem Szpitala
tel. 033-8102201/04
033-8102002

Szpital Wojewódzki w Bielsku- Białej Al. Armii Krajowej 101
zatrudni studentów 3 roku kierunku Pielęgniarstwo lub Ratownictwo medyczne
na umowę zlecenie do wykonywania czynności pomocniczych zleconych przez Pielęgniarkę Oddziałową w Oddziałach Szpitala

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 8102144 lub 33 8102201/04

zatrudni lekarzy do pełnienia dyżurów
w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Warunki płacowe i forma zatrudnienia do uzgodnienia.

pod numerem telefonu

33 8102144

lub 33 8102201/04

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych
dokumentach - wymagane, jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych,
o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Al. Armii Krajowej 101

poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

Rekrutacja na stanowisko Kierownika Działu A-G została zakończona.
Dziękujemy za zainteresowanie i przesłane zgłoszenia.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej dotyczącej Działu Administracyjno- Gospodarczego oraz Sekcji Zaopatrzenia z Zespołem Magazynów.
  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją umów najmu i dzierżaw majątku Szpitala oraz prowadzenie bieżących spraw wynikających z ich realizacji.
  • Organizowanie i nadzorowanie prawidłowej pracy pracowników Działu Administracyjno-Gospodarczego oraz Zespołu Zaopatrzenia i Magazynów
  •  Nadzór nad sprawami dotyczącymi kasacji oraz sprzedaży zbędnych środków trwałych
  • i wyposażenia.
  • Nadzór nad sprawami gospodarczymi Szpitala.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętności kierownicze.
  • Dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  •  Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Pełny etat

       nss