• FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

 

Rejestracja: 33 810 20 30
Poradnia: 33 810 24 40

W Poradni Rehabilitacyjnej kwalifikowani są pacjenci do specjalistycznego leczenia usprawniającego. Czterech lekarzy specjalistów przyjmujących w poradni kieruje pacjentów do naszej pracowni fizjoterapii, w której są leczeni w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
W pracowni fizjoterapii stosuje się kinezyterapię, czyli leczenie ruchem oraz fizykoterapię, czyli leczenie czynnikami fizycznymi.
Fizjoterapeuci posiadają certyfikaty uprawniające ich do stosowania specjalistycznych technik leczenia ruchem takich jak – PNF, McKenzie, terapia manualna. Pracownia wyposażona  jest w trzy sale gimnastyczne i basen rehabilitacyjny oraz liczne urządzenia do prowadzenia laseroterapii, elektroterapii, magnetoterapii, sonoterapii i leczenie ciepłem.

Godziny przyjęć:

Poniedziałek

10:30

13:00

Wtorek

10:30

18:00

Środa

8:00

13:00

Czwartek

9:30

11:30

Piątek

9:30

11:30