Logowanie

 • FUNDUSZE EOG

  "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej poprzez częściową termomodernizację i zastosowanie odnawialnych źródeł energii."

 • Przebudowa SOR

  Przebudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej w celu poprawy warunków udzielania świadczeń medycznych i właściwej segregacji w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
  SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!
 • Modernizacja systemu informatycznego

  „Modernizacja systemu informatycznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej celem wprowadzenia elektronicznych usług Zdrowia oraz unowocześnienia procesów zarządczych”

 • Posiadane certyfikaty

  Posiadane certyfikaty

 • ZAKŁAD DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

  Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

  Wykonuje badania na potrzeby: oddziałów szpitalnych, poradni przyszpitalnych oraz pacjentów ambulatoryjnych (także bez skierowania - odpłatnie).

 • Projekty realizowane w ramach ZPORR

  Szpital aktywnie pozyskuje środki Unijne, w celu leczenia Pacjentów na najwyższym poziomie.

 • Przyjęcie do szpitala

  Sprawdź zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala.

kreska

 

 

Polityka jakości

Projekty Unijne

zporr

nss

PRACA

 

Internetowe Konto Pacjenta

Elektroniczna Rejestracja Pacjenta

Oferta dodatkowa

lab

reh

Prawa Pacjenta

Informacje DILO

 

Przypominamy, że szczepienia II dawką szczepionki przeciwko COVID-19 są realizowane zgodnie z harmonogramem szczepień. Obowiązują daty wyznaczone w dniu podania pierwszej dawki (kartka informacyjna). W przypadku braku kontaktu ze strony Szpitala prosimy o zgłaszanie się w punkcie szczepień w godzinach dopołudniowych.

Komunikat dla osób z gr 0

Ogłoszenie o unieważnieniu przetargu pisemnego na wydzierżawienie terenu o powierzchni 53,5 m²,
z przeznaczeniem na miejsca postojowe taksówek
 
Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Aleja Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała zawiadamia o unieważnieniu bez podania przyczyny przetargu na wydzierżawienie terenuo powierzchni 53,5m²,
z przeznaczeniem na miejsca postojowe taksówek, ogłoszonego 11 stycznia 2021r. w internecie i na tablicy ogłoszeń Szpitala. Jednocześnie informujemy, że postępowanie zostanie ponowione.

Zarządzenie nr 6/2021
Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej
z dnia 19 stycznia 2021 r.

w sprawie ustalenia kolejności szczepień przeciwko COVID-19

Na podstawie § 7 ust. 1 Statutu Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej oraz § 1 pkt 7) Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii
zarządzam, co następuje:

Zaproszenie do składania ofert na zadanie pn. "Świadczenie usługi konserwacji, serwisowania i przeglądów układów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i klimatyzatorów typu split eksploatowanych w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej"

Informacja dla osób zgłoszonych do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
do szczepienia przeciwko COVID-19

W związku z problemami produkcyjnymi, firma Pfizer poinformowała o zmniejszeniu dostaw w najbliższych tygodniach o ponad połowę. W związku z tym szczepienia I dawką w tym tygodniu zostają odwołane. O kolejnym terminie zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie.

 

Świadczenie usług nadzoru budowlanego dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Bielsko- Biała, dnia 14.01.2021r.

 Rozstrzygnięcie konkursu ofert

 Komisja konkursowa, powołana Zarządzeniem nr 4/2021 Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej  z dnia 11.01.2021r., w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu ofert o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku - Białej, uprzejmie zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu zapoznano się z 1 złożoną na w/w konkurs ofertą.

 W wyniku badania i oceny wybrano ofertę:

 

Oferent

zakres

AN-MED BROKER Sp. zo.o.
ul. Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

 

udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach podwykonawstwa w zakresie kwalifikacji przez lekarza do szczepień przeciw COVID-19 w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku – Białej.


Dyrektor Szpitala                      
Wojewódzkiego w Bielsku-Białej         
Sabina Bigos - Jaworowska           
 

Informujemy, iż Komisja powołana w sprawie przeprowadzenia przetargu pisemnego na sprzedaż używanego samochodu osobowego marki FORD model FT 100 2,5 TD postanowiła wybrać ofertę firmy:
 
TOSIEK-CAR s.c.
Lubieszów 87c
67-100 Nowa Sól
za cenę brutto 2.250,00 zł (słownie: dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych)

Emeryci zawodów medycznych chętni do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 proszeni są o wysłanie swoich danych (imię, nazwisko, numer PESEL) na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniu 14 stycznia 2021 r. do godziny 18:00.